Výroba a poradenství v oblasti potravinářství a strojírenství

Program pro čokoládovny, výrobce sušenek a oplatek – Automatizace výroby
v potravinářském průmyslu.

Již od dob založení naší společnosti byla právě výroba forem a zařízení pro výrobce čokolády, sušenek a oplatek hlavním oborem naší činnosti.

Náš výrobní program v této oblasti vyhovuje všem zákazníkům bez rozdílu. Od malých řemeslníků až po velké nadnárodní společnosti.

Jednoúčelové stroje a výrobní linky

Poskytujeme širokou škálu strojních zařízení dle individuálních potřeb zákazníků, včetně poradenství při výběru vhodné strojní technologie a postupu výroby. Samozřejmostí je používání materiálů vhodných pro styk s potravinou. více

Formy

Všechny formy z naší produkce splňují požadavky nejnáročnějších zákazníků a samozřejmostí je používání výhradně materiálů přímo určených pro styk s potravinami. více

Poradenství ve výrobě

Firma MONOSH díky svým mnohaletým zkušenostem nabízí svým zákazníkům poradenství ve výrobě čokolády, čokoládových produktů a příbuzné výroby.

Zřizování provozů "na klíč"

Za dobu svého působení se může firma MONOSH pochlubit i dodávku několika provozů "na klíč", jejichž majitelům dopomohla k velmi dobrému postavení na Českém i zahraničním trhu v oblasti potravinářského průmyslu.

Výroba náhradních dílů

  • Díky vlastnímu strojnímu vybavení nabízíme svým zákazníkům možnost výroby náhradních dílů.
  • Servis či možnost modifikace strojů, výrobních linek a dalších zařízení.